Opis:
Technologia Esri wykorzystywana jest do inwentaryzacji sieci i jej elementów. Umożliwia gromadzenie, przechowywanie i zarządzanie informacjami o infrastrukturze sieciowej. GIS pomaga planować optymalny przebieg sieci z uwzględnieniem wielu czynników, modelować szeroki zakres usług dostępowych opartych na różnych technologiach oraz analizować popyt i podaż usług telekomunikacyjnych. Dostarcza również niezbędnych informacji dotyczących eksploatacji sieci. Użytkownicy mogą przeprowadzać analizy sieciowe dotyczące m.in. wydajności, dostępności i optymalizowania lokalizacji elementów sieci.
Korzyści:
Poznaj opinie naszych klientów:
ArcGIS pozwala na zaawansowaną wizualizację danych w postaci map cyfrowych, tworzenie layoutów, animacji oraz złożonych symboli – które to funkcjonalności szczególnie sobie cenimy w oprogramowaniu Esri.
Inez Beszterda, Orange Polska S.A.
W ArcGIS Online podoba nam się funkcjonalność udostępniania danych na zewnątrz, co bardzo poprawia współpracę i wydajność pracy przy procesach takich jak uzgadnianie inwestycji wokół lotniczych urządzeń naziemnych.
Marcin Latos, Ekspert ds. map lotniczych/AIS oraz systemów GIS , Urząd Lotnictwa Cywilnego
ArcGIS Online stanowi nową jakość w zakresie wizualizacji i budowy spersonalizowanych rozwiązań opartych o zasoby chmury publicznej. Pozwala udostępniać dane z wykorzystaniem efektywnych, przyjaznych w obsłudze oraz dopracowanych graficznie i dostosowanych do indywidualnych potrzeb aplikacji internetowych.
nadkom. Piotr Pogorzelski – Zastępca Dyrektora Biura Informatyki i Łączności, Komenda Główna Policji
Najbardziej doceniamy zaawansowaną analitykę systemu ArcGIS Server oraz możliwość łatwego udostępniania projektów w sieci. Dzięki rozwiązaniu Esri wyniki analiz prezentowane są w sposób przejrzysty i zrozumiały nawet dla tych pracowników, którzy nie są zaznajomieni z rozwiązaniami GIS.
Adam Wrzołek, Urząd Miasta Zielona Góra
Z rozwiązań firmy Esri każdego dnia korzysta kilkuset pracowników Urzędu Miasta Katowice, którzy zbierają i agregują dane, wykonują bieżące analizy i zestawienia, drukują mapy oraz mają dostęp do oferowanych przez system rozwiązań.
Maciej Jasny, Wydział Geodezji, Urząd Miasta Katowice
Technologię Esri wykorzystujemy od 2008 roku, jej wprowadzenie oznaczało dla nas diametralny skok, ponieważ przeszliśmy z map papierowych na mapy cyfrowe. Stworzyliśmy centralną bazę i dzięki opracowaniu jednego repozytorium z danymi, problem aktualizacji danych został rozwiązany.
Michał Zapart, Główny specjalista ds. GIS, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
Rozwiązania wspierające :
Weź udział w szkoleniu
i wykorzystaj w pełni potencjał GIS:
Zobacz wszystkie szkolenia
Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?
Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.
arcanagis.pl