Warszawa,

Kierownik Działu Analiz

Firma Esri Polska powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc. USA – światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.

Kierujemy się ideą „The science of where – for the good of life” – wierzymy, że dane wzbogacone o kontekst przestrzenny kryją w sobie wiele wartościowej wiedzy, która pozwala kreować pozytywne zmiany w organizacjach i społeczeństwie.

W związku z szybkim rozwojem i nowymi wyzwaniami, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowa)
Czym się będziesz zajmować:
  • Zarządzanie zespołem poprzez feedback, systematyczne rozmowy o indywidualnej efektywności, monitorowanie prowadzonych prac.
  • Organizowanie i przydzielanie pracy podległym pracownikom zgodnie z kwalifikacjami.
  • Motywowanie i wspieranie pracowników w rozwoju (np. szkolenia) w zakresie platformy ArcGIS i innych narzędzi IT oraz warsztatu i technik analizy biznesowej.
  • Kreowanie rozwoju obszaru analizy biznesowej w firmie.
  • Zapewnienie realizacji projektów, usług, wdrożeń zgodnie z założeniami biznesowymi.
  • Proponowanie działań korygujących i usprawniających realizację projektów.
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert oraz proponowanie rozwiązań dla klientów.
  • Tworzenie dokumentacji do strategii rozwoju klientów w zakresie IT z uwzględnieniem GIS.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Ta praca jest dla Ciebie jeśli posiadasz:
  • umiejętności planowania strategicznego w zakresie rozwoju technologicznego,
  • zdolność szybkiej analizy otoczenia i sytuacji, wyciągania wniosków i opracowania rekomendacji rozwiązań,
  • znasz narzędzia typu GIS,
  • umiesz i lubisz zarządzać wieloma projektami na raz,
  • masz silną orientację na realizację celów.

Czego potrzebujesz, aby skutecznie wykonać powierzone Ci zadania:
  • wykształcenia wyższego,
  • minimum 5 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku analityka biznesowego w spółkach IT,
  • minimum 2 lata doświadczenie zawodowego w zakresie zarządzania zespołem,
  • wiedzy popartej doświadczeniem w zakresie: rozwoju oprogramowania, tworzeniu strategii rozwoju obszaru IT u klienta, tworzenia koncepcji systemów IT, warsztatu analizy biznesowej i systemowej, budowy i rozwoju architektury IT, rozwiązań chmurowych, Agile Project Management.

Jakich umiejętności potrzebujesz:
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji,
  • umiejętności prowadzenia warsztatów z zakresu analizy biznesowej,
  • umiejętności prezentacji rozwiązań technologicznych w sposób pokazujący ich wartość biznesową,
  • umiejętności podejmowania decyzji, samodzielnego długoterminowego planowania i wyznaczania kierunków działań własnych i podległych pracowników,
  • zdolności analitycznych,
  • silnej orientacji na realizację zadań i osiąganie/ przekraczanie założonych celów,
  • umiejętności budowania i rozwijania skutecznych zespołów,
  • silnej orientacji na potrzeby klienta i umiejętności opracowywania odpowiednich rozwiązań,
  • umiejętności pracy w szybkim tempie,
  • umiejętności współpracy z różnymi działami i osobami i wpływania na proponowane rozwiązania,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Dlaczego warto?

  • Chcesz dołączyć do małego, ale wykwalifikowanego zespołu?
  • Szukasz nowych wyzwań?
  • Czujesz się gotowy mierzyć z nowymi zadaniami?
  • Chcesz spróbować swoich sił w nowej roli?

Jesteś zainteresowany/na?

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty, które będą spełniały wymagania formalne. Pozostałym Kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie.